Reprezentacja Okręgu Pomorskiego w składzie Piotr Czapiewski KBS Tczew Krzysztof Tyda KBS Starogard Gdański, Arkadiusz Müller SBK Skarszewy w dniach 26-28 lipca 2019r uczestniczyła i reprezentowała godnie Okręg Pomorski w zawodach Strzeleckich organizowanych w Tarnowie Podgórnym. Sukces ten jest tym większy, że zawodnicy strzelali losowo z broni organizatora. Wspólnie chcielibyśmy podziękować organizatorom za wspaniała atmosferę  I zawody , w których mieliśmy okazje uczestniczyć , organizator przygotował 11 konkurencji , z których aż 8 tarcz zdobyła nasza reprezentacja , Piotr Cz. 3 tarcze , Krzysztof T. 3 tarcze , Arkadiusz M. 2 tarcze .

Poniżej zamieszczam ogólne wyniki zawodów :

Tarcza Rycerzy Piotra i Pawła :

1.       1 Krzysztof Tyda                  KBS Starogard Gdański

2.      2  Piotr Czapiewski              KBS Tczew

3.       3 Grzegorz Jaskuła             KBS Sieraków

Tarcza dowódcy 12 Brygady WOT w Poznaniu :

1.      1  Piotr Czapiewski              KBS Tczew

2.     2   Krzysztof Cieślik              KBS Tarnowo Podgórne

3.      3  Grzegorz Jaskuła             KBS Sieraków

Tarcza Firmy Semco ze Śmiłowa

1.       1 Piotr Czapiewski              KBS Tczew

2.       2 Krzysztof Tyda                 KBS Starogard Gdański

3.       3 Arkadiusz Müller             SBK Skarszewy

Tarcza grupy motocyklowej GHOST w Poznaniu

1.      1  Arkadiusz Müller             SBK Skarszewy

2.       2 Krzysztof Tyda  KBS Starogard Gdański

3.      3  Piotr Czapiewski              KBS Tczew

Tarcza Regimentarza artylerii domu Radziwiłłów 

1.      1  Krzysztof Cieślik              KBS Tarnowo Podgórne

2.      2  Krzysztof Tyda                  KBS Starogard Gdański

3.       3 Arkadiusz Müller             SBK Skarszewy

Tarcza Księcia Krzysztofa Radziwiłła

1.       1 Grzegorz Jaskuła             KBS Sieraków

2.       2 Krzysztof Cieślik              KBS Tarnowo Podgórne

3.       3 Krzysztof Tyda  KBS Starogard Gdański

Tarcza prezesa zjednoczenia organizacji historycznych i strzeleckich

1.       1 Grzegorz Jaskuła             KBS Sieraków

2.      2  Radosław Królicki            KBS Tarnowo Podgórne

3.       3 Arkadiusz Müller             SBK Skarszewy

Tarcza Gminy Tarnowo Podgórne

1.       1 Krzysztof Tyda  KBS Starogard Gdański

2.       2 Grzegorz Jaskuła             KBS Sieraków

3.       3 Piotr Czapiewski              KBS Tczew

Tarcza Powstania Wielkopolskiego w 100 rocznice

1.       1 Piotr Czapiewski              KBS Tczew

2.       2 Arkadiusz Müller             SBK Skarszewy

3.       3 Grzegorz Jaskuła             KBS Sieraków

10. Tarcza Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Tarnowie Podgórnym

1.       1 Arkadiusz Müller             SBK Skarszewy

2.       2 Krzysztof Tyda  KBS Starogard Gdański

3.       3 Piotr Czapiewski              KBS Tczew

11. Tarcza Prezesa KBS w Tarnowie Podgórnym

1.       1 Krzysztof Tyda  KBS Starogard Gdański

2.       2 Piotr Czapiewski              KBS Tczew

3.       3 Grzegorz Jaskuła             KBS Sieraków

Łącznie zdobyliśmy aż 22 nagrody;

Brat Piotr Czapiewski: 3 Pierwsze miejsca , 2 drugie miejsca , 3 trzecie miejsca

Brat Krzysztof Tyda: 3 pierwsze miejsca, 4 drugie miejsca , 1 trzecie miejsce

Brat Arkadiusz Müller:  2 pierwsze miejsca , 1 drugie miejsce , 3 trzecie miejsca