W dniu 4 września 2021 roku Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Gdyni wraz z Wójtem Gminy Przywidz zorganizowali Charytatywny Turniej Strzelecki w Hucie Górnej. Dochód z turnieju został przeznaczony na Hospicjum Domowe w Przywidzu.

Oprócz strzelania kwalifikacyjnego dla posiadaczy licencji Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego strzelcy rywalizowali w kilku konkurencjach. Zwycięzcami zostali:

brat Jarosław Czyżewski z KBS Starogard Gdański w strzelaniu do Tarczy Przywidza oraz zdobył Puchar KBS Gdynia,

brat Paweł Hinz z KBS Wejherowo w strzelaniu do Tarczy Gdyni oraz Tarczy Dar na Okręg Pomorski,

Iwona Krapkowska w konkurencji dla niezrzeszonych zdobyła Puchar Wójta,

Kura z żerdzi strącił brat Wojciech Recław z KBS Wejherowo.

Jako ciekawostkę świadczącą o poziomie zawodów mówi fakt, że wynik 30/30 pkt. w strzelaniu do Tarczy Okręgu Pomorskiego dał Jarosławowi Czyżewskiemu dopiero 4-te miejsce (decydowała głębokość najlepszego strzału).