Czarne

 

Wejherowo

 

Gdynia

 

Kościerzyna

 

Brusy

 

Tczew

 

Skarszewy

 

Toruń

 

Chojnice

 

Starogard Gd.

 

 

 

Lp

Etykiety wierszy

Suma przestrzelin

Punkty za miejsce Grand Prix

Suma przestrzelin

Punkty za miejsce Grand Prix

Suma przestrzelin

Punkty za miejsce Grand Prix

Suma przestrzelin

Punkty za miejsce Grand Prix

Suma przestrzelin

Punkty za miejsce Grand Prix

Suma przestrzelin

Punkty za miejsce Grand Prix

Suma przestrzelin

Punkty za miejsce Grand Prix

Suma przestrzelin

Punkty za miejsce Grand Prix

Suma przestrzelin

Punkty za miejsce Grand Prix

Suma przestrzelin

Punkty za miejsce Grand Prix

Razem: Punkty za miejsce Grand Prix

Punkty Grand Prix po odjęciu 2 wyników najgorszych

1

KBS Starogard Gd.

35

100

41

80

42

100

36

50

42

80

32

60

35

60

32

60

47

100

40

100

790

680

2

SBK Skarszewy

10

40

33

50

17

45

37

60

46

100

43

100

37

80

19

45

37

80

33

60

660

575

3

KBS Kościerzyna

11

45

31

45

31

80

52

100

40

50

15

36

32

50

35

80

28

60

34

80

626

545

4

KBS Wejherowo

28

60

37

60

19

50

39

80

40

50

29

50

39

100

26

50

28

60

28

50

610

510

5

KBS Tczew

29

80

7

40

16

40

21

45

32

36

24

45

30

40

0

0

24

45

25

45

416

380

6

KBS Czarne

20

50

0

0

0

0

0

0

42

80

33

80

31

45

0

0

0

0

0

0

255

255

7

KBS Gdynia

0

0

42

100

27

60

0

0

40

50

22

40

0

0

0

0

0

0

0

0

250

250

8

KBS Toruń

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

38

100

0

0

0

0

100

100

 

Lp

 

Kościerzyna

 

Brusy

 

Tczew

 

Wejherowo

 

Starogard Gd.

 

Skarszewy

 

Czarne

 

Toruń

 

Gdynia

 

Chojnice

 

Razem: Punkty Grand Prix

Lp

 

Etykiety wierszy

Przestrzeliny

Punkty Grand Prix

Przestrzeliny

Punkty Grand Prix

Przestrzeliny

Punkty Grand Prix

Przestrzeliny

Punkty Grand Prix

Przestrzeliny

Punkty Grand Prix

Przestrzeliny

Punkty Grand Prix

Przestrzeliny

Punkty Grand Prix

Przestrzeliny

Punkty Grand Prix

Przestrzeliny

Punkty Grand Prix

Przestrzeliny

Punkty Grand Prix

 

Punkty Grand Prix po odjęciu 2 najgorszych wyników

1

Czapiewski Piotr

21

50

26

60

18

50

7

13

23

100

25

100

24

100

23

100

16

45

24

80

698

640

2

Czyżewski Jarosław

19

32

21

32

21

80

17

32

17

45

17

22

20

80

14

26

23

80

24

80

509

461

3

Tyda Krzysztof

18

26

 

 

17

45

25

100

23

100

18

29

 

 

18

50

19

50

23

50

450

450

4

Müller Arkadiusz

22

60

27

100

20

60

19

50

18

50

20

60

10

32

15

29

13

36

11

26

503

448

5

Lemiech Zbigniew

18

26

24

45

6

12

20

60

17

45

19

32

16

60

17

45

14

40

17

36

401

363

6

Krefta Kazimierz

15

20

19

24

23

100

11

16

15

36

17

22

 

 

4

16

4

20

26

100

354

354

7

Sambor-Sochaczewska Aldona

25

80

10

13

 

 

1

12

19

60

14

12

7

22

19

60

9

29

16

32

320

308

8

Nitz Wiesław

27

100

16

22

9

14

16

26

2

12

20

60

8

24

6

18

5

24

1

20

320

294

9

Łabuda Adam

20

45

24

45

6

12

15

18

15

36

17

22

4

18

16

36

22

60

12

29

321

291

10

Recław Wojciech

20

45

15

18

15

24

0

11

10

24

20

60

12

40

16

36

7

26

 

 

284

273

11

Klas Tomasz

19

32

15

18

16

32

18

36

10

24

18

29

 

 

9

24

 

 

19

45

240

240

12

Weisbrot Mirosław

20

45

16

22

13

18

19

50

 

 

22

80

 

 

 

 

 

 

10

24

239

239

13

Jarosz Józef

 

 

27

100

17

45

 

 

 

 

 

 

 

 

17

45

12

32

 

 

222

222

14

Laskowski Kazimierz

18

26

 

 

15

24

16

26

14

29

16

15

15

45

 

 

 

 

18

40

205

205

15

Śliwiński Andrzej

 

 

 

 

 

 

23

80

 

 

 

 

 

 

 

 

26

100

 

 

180

180

16

Gołąbek Ludmiła

 

 

4

10

13

18

17

32

 

 

17

22

16

60

8

22

 

 

 

 

164

164

17

Ławecki Bronisław

 

 

20

26

17

45

 

 

 

 

13

11

9

29

 

 

 

 

 

 

111

111

18

Pieper Grzegorz

 

 

 

 

13

18

16

26

 

 

20

60

 

 

 

 

 

 

 

 

104

104

19

Śmiejkowski Waldemar

 

 

15

18

7

13

19

50

 

 

 

 

 

 

 

 

1

15

 

 

96

96

20

Gwizdała Andrzej

13

18

22

36

16

32

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

86

86

21

Hinz Paweł

 

 

 

 

 

 

16

26

10

24

13

11

 

 

 

 

5

24

 

 

85

85

22

Czechowski M

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21

80

 

 

 

 

80

80

23

Armatowski Henryk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20

60

 

 

 

 

3

18

 

 

78

78

24

Jurczyk Ryszard

 

 

25

50

15

24

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

74

74

25

Baniecki Marian

 

 

21

32

4

9

0

11

5

13

8

8

 

 

 

 

 

 

 

 

73

73

26

Kawecki Andrzej

0

14

6

11

6

12

0

11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

18

66

66

27

Skuza Sylwester

 

 

 

 

16

32

10

15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

47

47

28

Czapiewska Renata

 

 

 

 

 

 

 

 

2

12

 

 

5

20

 

 

0

14

 

 

46

46

29

Peichert Gerard

 

 

 

 

 

 

10

15

 

 

 

 

9

29

 

 

 

 

 

 

44

44

30

Kowalak Paweł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

36

 

 

 

 

 

 

36

36

31

Jankowski Alojzy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

14

 

 

 

 

3

18

 

 

32

32

32

Adamczyk Mariusz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18

29

 

 

 

 

 

 

 

 

29

29

33

Karbowski Piotr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

14

 

 

 

 

0

14

 

 

28

28

34

Kudzin Grzegorz

13

18

 

 

 

 

 

 

 

 

12

9

 

 

 

 

 

 

 

 

27

27

35

Szwarc Mariusz

 

 

 

 

 

 

 

 

11

26

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26

26

36

Krasiński Dariusz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

22

22

22

37

Seyda Marian

13

15

 

 

 

 

 

 

 

 

4

6

 

 

 

 

 

 

 

 

21

21

38

Szafrański Ireneusz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

20

 

 

 

 

20

20

39

Kinder Henryk

 

 

 

 

 

 

 

 

9

18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18

18

40

Spychalski Jacek

 

 

 

 

 

 

 

 

9

18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18

18

41

Marszałek Arkadiusz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

16

 

 

 

 

 

 

16

16

42

Warczak Leszek

 

 

 

 

 

 

 

 

6

15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

15

43

Dubiela Edward

 

 

 

 

 

 

 

 

6

15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

15

44

Giecewicz Andrzej

 

 

13

14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14

14

45

Gołąbek Kazimierz

 

 

10

13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

13

46

Trzciński Lech

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

7

 

 

 

 

 

 

 

 

7

7